سانس کودک

ویژه کودک - نازبالالار

تاریخ اکران : چهارشنبه 04 اردیبهشت ساعت 16:00

سینما قدس تبریز طبقه : 1 سالن : 2 جایگاه : همکف

409 بازدید

خرید بلیت

اولین پردیس سینمایی تبریز که سانس ویژه کودک و نوجوان در آن راه‌اندازی شده است ، پردیس سینمایی قدس تبریز می باشد.

در این سانس ویژه کودکان و نوجوانان شهر تبریز می‌توانند فیلم‌های مختص کودک و نوجوان را در سانس‌های ویژه خود تماشا کنند.

بر این اساس پردیس سینمایی قدس تبریز به اکران فیلم و برگزاری ویژه برنامه های کودکان و نوجوانان نیز روی آورده است.

***

در سانس ویژه این هفته نمايش شاد و موزيكال کودک با حضور و اجرای گروه هنری «نازبالالار» همراه با دوبله ترکی در سینما قدس تبریز به روي صحنه خواهد رفت.

از جمله ویژه برنامه های این سانس می توان به گریم رایگان کودکان ، نمایش کودک ، اجرای مسابقه همراه با هدیه ، عکس یادگاری و اکران فیلم سینمایی اشاره کرد.

مدت زمان این برنامه حدود 2 ساعت و نیم خواهد بود و همه این خدمات با مبلغ بسیار مناسب 15000 تومان در اختیار علاقمندان می باشد.

در این وانفسای قحطی فیلم کودک، نمایش و اکرام فیلم های ویژه این رده سنی قطعاً اتفاق بسیار خوشایندی است. پس با ما همراه باشید تا این هفته «آهوی پیشونی سفید 3» را باهم به تماشا بنشینیم.

در خلاصه فیلم «آهوی پیشونی سفید 3» می‌توان گفت که «اختاپوس» از شخصیت‌های منفی داستان، از درون یک غار، امورات قلعه را فرمانروایی می‌کند. او«بل بله» را به خدمت گرفته تا آهوها را به دام بیناندازد و عصاره تن آن‌ها را بنوشد؛ از سوی دیگر مادر «آهوی پیشونی‌ سفید» برگشته تا آهو را از «سالار» یعنی پدر خوانده‌اش پس بگیرد و «پیشونی‌سفید» که از سالار رنجیده، می‌خواهد برگردد پیش مادرش؛ اما ... می توانید برای درک خوب فیلم روز چهارشنبه باهم در سالن سینما این فیلم زیبا را تماشا کنیم.

سپيده ساري، حميد نصرالهي، سيد صائب‌مير، ياسمن صفايي، اكرم بابايي، علي كاتبي، فاطمه كارگر، كيميا محمودي، حسين غلامي، بهروز لطفي و ايمان ملكي‌پور در «آهوی پیشونی سفید 3» به ايفاي نقش مي‌پردازند و بهنود خطيب‌زاده آهنگسازي اين نمايش را عهده‌دار بوده است.

کارگردان:سید جواد هاشمی تهیه کنندگان:سید جواد هاشمی سال ساخت:۱۳۹۷

برای خرید بلیت سانس ویژه کودک می توانید از طریق وب سایت سینماتبریز به نشانی www.cinematbz.ir و یا با مراجعه حضوری از گیشه سینما قدس تبریز (چهارراه شهناز به طرف فردوسی پشت ایستگاه ( BRT ) تهیه فرمائید.

خدمات
  • گریم رایگان
  • نمایش کودک
  • اجرای مسابقه
  • عکس یادگاری
  • اکران فیلم
مدت فیلم 150دقیقه
ژانر فیلم کمدی - موزیکال - انیمیشن - کودکانه و خانوادگی -
کارگردان
تهیه کننده
بازیگران فیلم
عوامل فیلم

خرید بلیت

تاریخ آغاز بلیت فروشی : شنبه 31 فروردین ساعت 16:51

تاریخ پایان بلیت فروشی : چهارشنبه 04 اردیبهشت ساعت 16:00

بلیت فروشی این سانس تمام شده است