آگاهی سریع از اخبار و زمان سانس های سینما ؛

راه اندازی فید اطلاع رسانی سینما تبریز

فید (به فارسی: خوراک)(به انگلیسی : RSS) سینما تبریز در جهت اطلاع سریع از اخبار و زمان سانس های سینماهای تبریز راه اندازی شد.

ارسال در شنبه 14 اردیبهشت ساعت 19:20 روزبه بهروزی

برای دسترسی به اطلاعات یک وب‌سایت هنوز راه ساده‌تری وجود دارد که در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی کرده و امکانات جالبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. RSS همه‌چیز را در دنیای وب ساده و سریع‌تر می‌کند.

تکنولوژی نه چندان جدید RSS راه‌حلی عالی و جذاب پیش پای شما گذاشته که با استفاده از آن فقط به سایت‌هایی مراجعه خواهید کرد که اخبار موردنظرتان را منتشر کرده‌اند یا اینکه تمامی اخبار موردنظر شما در یک محل به‌صورت تیتر وار جمع می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی سینما تبریز، راه‌اندازی امکان استفاده از (RSS) این امکان را برای کاربران و شهروندان تبریزی می‌دهد تا سریع از بروز رسانی و تازه‌های سایت و برنامه سانس های سینما مطلع شوند.

با استفاده از RSS محتویات سایت دسته‌بندی و با یک فرمت سریع و استاندارد، تیتر مقالات و اخبار و زمان و سانس فیلم‌های در حال اکران سینماهای تبریز را بدون مراجعه به وب‌سایت به همراه توضیحات مختصر در دسترس داشته باشند.

کاربران گرامی می‌توانید با این تکنولوژی، با استفاده از یک برنامه مانند RSS reader،Feed reader و یا دانلود نرم‌افزارهای مشابه موجود بر روی تلفن همراه، تبلت و یا کامپیوتر در جریان آخرین اخبار قرار بگیرند.

شایان‌ذکر است؛ گوگل نیز سرویس محبوب Google Reader را برای مشاهده RSS ها ارائه کرده است که می‌توانید از طریق آن علاوه بر دسته‌بندی و مدیریت RSS های تمام وب‌سایت‌ها، آن‌ها را لایک کرده و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. مرورگرها نیز با اضافه کردن یک افزونه ساده قادر به مدیریت و خواندن RSS ها هستند.

لینک فید یا RSS خبرهای وب سایت :

http://cinematbz.ir/fa_rss.xml

لینک فید یا RSS سانس فیلم های سینما :

http://cinematbz.ir/fa_film_rss.xml

لینک کوتاه :