ترسناک ترین فیلم این روزهای سینمای جهان ؛

اکران فیلم هالووین در پردیس سینمایی قدس تبریز

به زودی اکران فیلم سینمایی هالووین یکی از شاخه های سینمای وحشت جهان ، در پردیس سینمایی قدس تبریز آغاز می شود.

ارسال در دوشنبه 02 اردیبهشت ساعت 12:35 روزبه بهروزی

بعضی از فیلم‌ها در سینمای وحشت به مسائل ماوراءالطبیعه مثل ارواح و اجنه می‌پردازند، بعضی داستان نفرین‌های تاریخی را روایت می‌کنند و بعضی دیگر هم به هیولاهای خون‌آشام یا زامبی‌ها و … می‌پردازند.

هیچ چیز ترسناک‌تر از یک انسان معمولی نیست که زندگی عادی، خانواده، شغل و رفتار عادی دارد و در کنار این‌ها از کشتن لذت می‌برد! با این توصیف، قاتلان سریالی، بدترین هیولاها در سینمای وحشت هستند و البته جذاب‌ترین آن‌ها.

به گزارش روابط عمومی سینماتبریز: به زودی اکران آخرین نسخه فیلم هالووین از مجموعه‌های دنباله‌دار سینمای جهان که در طول سال‌های گذشته توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است ، روی پرده سینما قدس تبریز خواهد رفت.

عوامل ساخت فیلم سینمایی هالووین به ترتیب شامل : کارگردان: دیوید گوردون گرین - نویسندگان: دیوید گوردون گرین، دنی مک براید - مشاور و تهیه‌کننده اجرایی: جان کارپنتر (کارگردان و خالق اصلی مجموعه) و بازیگران: جیمی لی کرتیس، جودی گریر، نیک کسل، عمر درسی، ویل باتون می باشند.

در خلاصه این فیلم و جدیدترین قسمت این مجموعه (یازدهم) ، به نوعی دنباله قسمت اول به شمار می‌رود. در حقیقت سازندگان این فیلم اشاره کرده‌اند که تماشاگران باید تصور کنند پس از اولین قسمت، فیلم دیگری در مجموعه هالووین ساخته نشده است! البته در نسخه آخر اشاره‌هایی به فیلم‌های قبل می‌شود اما در نهایت داستان، دنباله اولین فیلم را روایت می‌کند. بعد از ماجراهای قسمت اول مایکل زندانی می‌شود و تمام اوقاتش را در فکر انتقام می‌گذراند. انتقام از کسانی که او را به زندان انداخته‌اند. لوری استرود این موضوع را می‌داند و خود را برای آخرین رویارویی با مایکل آماده می‌کند. او قصد دارد مایکل را نابود کند و برای همیشه از شرش خلاص شود. پس از چهل سال مایکل از زندان بیرون می‌آید و ماسک معروف خود را نیز پیدا می‌کند.

اگر از علاقه‌مندان به فیلم‌های ترسناک هستید این قسمت از فیلم سینمایی هالووین Holloween را از دست ندهید؛ چون همانطور که گفتیم اتفاقات شگفت‌انگیزی در این قسمت از فیلم منتظر شما است. رویارویی حس انتقام‌جویی مایکل با لوری استرود، که آماده است کابوس چهل ساله خود را پایان دهد، صحنه‌هایی بی‌‌نظیر در تاریخ سینمای وحشت ایجاد کرده است.

اکران فیلم هالووین در پردیس سینمایی قدس تبریز
اکران فیلم هالووین در پردیس سینمایی قدس تبریز
اکران فیلم هالووین در پردیس سینمایی قدس تبریز

لینک کوتاه :