چهار انگشت

تاریخ درج در سایت : پنجشنبه 05 اردیبهشت ساعت22:49

167 بازدید

انتخاب سانس و خرید بلیت

مردی مذهبی که قصد دارد در انتخابات آینده مجلس هم شرکت کند، به دروغ به خانواده و دوستانش می‌گوید که عازم سفر مکه است و بعد به همراه مشاور خود به کامبوج می‌رود تا همسر موقت خود را در آنجا ملاقات کند.

در کامبوج متوجه می‌شود که زن آسیایی‌اش، او را قال گذاشته و به تایلند رفته و با یک آمریکایی به عقد دائم در آمده است. او به همراه مشاور خود به تایلند می‌رود تا همسرش را پیدا کند و در این سفر با موارد متعددی روبرو می‌شود، مواردی که از تیغ خودسانسوری در امان نمانده‌اند و نهایتا به باغ وحش و معابد تایلند ختم شده‌اند.

خدمات
مدت فیلم 91دقیقه
ژانر فیلم کمدی
کارگردان حامد محمدی
تهیه کننده حمید پنداشته
بازیگران فیلم جواد عزتی - امیر جعفری - ماییداوی وییز - مونا فرجاد -
عوامل فیلم نویسنده: حامد محمدی - مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت - تدوین :حسن ایوبی - طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی - طراح گریم: عظیم فراین - صدابردار: مهدی ابراهیم زاده - دستیار کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی - منشی صحنه: سعیده دلیریان - مدير توليد كامبوج : پانيسا انوديت - مدير تولید تايلند: تانادت پرادیت - مدير توليد ايران : رضا كريمى - جانشین تولید ایران: نادر ایمانی - انتخاب لوکیشن: اییام سامران - دستیارکارگردان: سویکون نیم اون - گروه فیلمبرداری: امیر پرچمی - مهدی قاسمی - یعقوب جهان پور - دستیار صدا: حمیدرضا محمودی - مدير پروژه: تهاناتپون سينپونكوئد - مجری طرح: احسان ظلی پور -

.


چهار انگشت
چهار انگشت
چهار انگشت
چهار انگشت
چهار انگشت
چهار انگشت

انتخاب سانس و خرید بلیت