Annabelle 2

تاریخ درج در سایت : دوشنبه 02 اردیبهشت ساعت17:00

639 بازدید

انتخاب سانس و خرید بلیت

آنابل 2 (Annabelle2) ( ترجمه فارسی : آفرینش ) یک فیلم آمریکایی در سبک فراطبیعی و ترسناک، به نویسندگی دوبرمن و کارگردانی دیوید اف. سندبرگ است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم آنابل و چهارمین قسمت در مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود. در این فیلم بازیگرانی همچون استفانی سیگمن، تالیثا بیتمن، لولو ویلسون، آنتونی لاپالیا و میراندا اتو ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم داستان عروسک ترسناک فیلم‌ Conjuring را که نامش آنابل بود، تعریف می‌کرد. قسمت اول آنابل که با بودجه بسیار محدود ۶.۵ میلیون دلار ساخته شده بود، توانست به فروشی معادل با ۲۴۶ میلیون دلار در سرتاسر جهان دست پیدا کند و این فروش خوب، تقریبا ساخته شدن دنباله‌ای بر آن‌ را توسط استودیو سازنده فیلم اجتناب ناپذیر کرده بود.

فضای فیلم کماکان منزلی است که قرار است هربار به هر بهانه ای توسط عروسک آنابل در آن مزاحمت ایجاد گردد و تماشاگر هم برای هزارمین بار از چنین موقعیت هایی به وحشت بیفتید! از این جهت تنها عاملی که می تواند داستان ترسناک کلیشه ای را سرپا نگه دارد، بکارگیری خلاقیت در طراحی صحنه های ایجاد ترس می باشد که سندبرگ در « آفرینس » به خوبی از عهده انجام آن برآمده و با استفاده از ذهن خلاق خود، لحظات ترسناکی ایجاد کرده که بدیع هستند و شباهتی به قسمت قبل ندارند. البته برای طرفداران پرو پا قرص ژانر ترسناک شاید پیش بینی موقعیت های ترسناک فیلم کمی ساده به نظر برسد اما باید گفت که بهرحال سندبرگ به خوبی توانسته از داشته هایش به نحو احسنت استفاده نماید.

در خلاصه این قسمت می توان گفت: فیلم داستان یک عروسک‌ساز و همسرش را روایت می‌کند که دوازده سال بعد از مرگ غم‌انگیز دختر کوچکشان، به یک کشیش و چند یتیم همراه او در خانهٔ خود پناه می‌دهند، اما بعد از آن فقط شاهد هدف قرار گرفتن آن‌ها توسط موجود وحشتناک و دیوانه‌ای که خودشان خلق کرده‌اند هستند...

خدمات
مدت فیلم 109دقیقه
ژانر فیلم وحشت
معمایی و رازآلود
هیجان انگیز یا دلهره آور
کارگردان david f. sandberg
تهیه کننده gary dauberman
بازیگران فیلم anthony lapaglia - samara lee - miranda otto -
عوامل فیلم

.


Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2
Annabelle 2

انتخاب سانس و خرید بلیت